Rzym powraca, Warszawa wylatuje

7
1596
Egzotyczne wakacje

Duże przetasowania w rozkładzie połączeń z lubelskiego lotniska  – niestety nie wszystkie dla nas na plus.

Jak informuje portal aeronews.pl Eurolot rezygnuje z obsługi trasy Lublin – Warszawa, ostatni lot odbędzie się dnia 17 stycznia.

Dobrą wiadomością z kolei jest fakt, iż linie Carpatair wracają wraz z sezonem letnim do realizacji połączenia Lublin – Rzym. Bilety pojawiły się właśnie w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.  Pierwszy lot zaplanowany został na 30 marca.

Połączenie z Lublina do Rzymu realizowane będzie dwa razy w tygodniu: w piątki oraz w poniedziałki. W poniedziałki wylot ze Świdnika zaplanowano na 10:15, przylot na lotnisko Fiumicino pod Rzymem na godzinę 12:45. W piątki samolot z Lublina startował będzie o 17:00, lądowanie w stolicy Włoch przewiduje się o 19:35.

 

Aktualizacja 05-03-2015 – niestety nasze wcześniejsze doniesienia o powrocie do rozkładu lotów do Rzymu okazały się nieprawdziwe. Wedle komunikatu Carpatair, linie zmieniły model biznesowy i całkowicie zrezygnowały z prowadzenia połączeń liniowych.

7 KOMENTARZE

  1. zamiast eksperymentować z Warszawą Eurolot powinien zostawić w sezonie zimowym chociaż dwa razy Wrocław, myślę że z czasem by się rozkręcił, zresztą jak były 4 loty to zawsze było powyżej 20 osób chętnych do lotu.

  2. Co do Wrocławia to zgoda, ale mogliby też ewentualnie dać Kraków i Poznań. Do tych miast też jest z Lublina daleko, a podróż pociągiem lub autobusem to koszmar.

  3. Gratuluję administratorowi zarządzającemu stroną airport.lublin zaangażowania w pracę. Info o lotach do Rzymu mamy już 2 tydzień, a na stronie lotniska żadnych informacji, rozkładu, możliwości rezerwacji biletu. W marcu znów obudzą się z ręką w nocniku, jak będzie obłożenie lotu na poziomie 15 osób. Carpatair szybciej stąd wyfrunie niż przyleci.

    • tą stroną zarządza jakiś człowiek nie mający o tym pojęcia, nie ma do tej pory Rzymu, pojawiają się jakiś miasta w rozwijanej liście, na mapie kasuje napis Warszawa ale miejsce Warszawy pozostaje, dziecinada a nie profesjonalizm.

Leave a Reply